Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 10 realizacji

1. Skoda / Poznań / Most Chrobrego

Skoda Rapid już w salonach sprzedaży. W kampanii wykorzystano jedną z naszych największych lokalizacji w Poznaniu przy Moście Chrobrego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Hobbit / Warszawa / ul. Raszyńska

Zapowiedź długo oczekiwanej ekranizacji powieści J.R.R Tolkiena - HOBBIT

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Black / Poznań / bud. Alfa

Napoje energetyczne BLACK i wizerunek Mike'a Tyson'a w kampanii wielkoformatowej na budynku Alfa w Poznaniu.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. LIDL / Warszawa / ul. Polna

Ogólnopolska kampania LIDL objęła największe miasta w Polsce i kilkanaście naszych topowych lokalizacji. Reklamy pojawiły się m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Bytomiu, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Sosnowcu i Koszalinie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Narty Słowacja / Katowice / Galeria Skarbek

Kampania promująca zimowy wypoczynek na Słowacji.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. TTW HOME / Katowice / ul. Chorzowska 73

Centrum wyposażenia wnętrz TTW HOME reklamuje się w Katowicach.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

7. Lotto / Brama Portowa / Szczecin

Lotto jako oficjalny partner Roberta Kubicy w centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Powierzchnia reklamy to prawie 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

8. Lech / Hotel Pomorski / Szczecin

Reklama z zastosowaniem elementów 3D na prestiżowej lokalizacji w centrum Szczecina. Grafika eksponowana na powierzchni 162m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

9. ING / Warszawa / D.H. SMYK

Kampania Banku ING na domu Towarowym SMYK przy Al. Jerozolimskich.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

10. Pepsi / ul. Korfantego / Katowice

Pepsi zmienia logo swojego flagowego produktu. Cała powierzchnia reklamowa na budynku Komag to ponad 2100m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

11. Gdańsk / Słowackiego / Opel

Reklama Opel Haller. Lokalizacja w Gdańsku przy ul. Słowackiego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

12. Air Berlin / Kraków / bud. Szkieletor

Kampania linii lotniczych Air Berlin w Krakowie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

13. Tyskie / Szczecin / Al. Niepodległości

Kampania Browaru Tyskie - 5 stadion. Część kampanii ogólnopolskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

14. Proama / Wrocław / bud. FAT

Kampania firmy ubezpieczeniowej Proama we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

15. Era / Feniks / Wrocław

Jedna z największych powierzchni na Wrocławskim Rynku zawieszona na domu Handlowym Feniks. Ekspozycja zajmuje 300m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

16. Tag Hauer / Szkieletor / Kraków

Ekspozycja nowej linii zegarków Tag Hauer. Promocja przy Rondzie Mogilskim na budynku Szkieletora. Reklama mieści się na powierzchni 1500m2

FIRMA GODNA ZAUFANIA

17. UM Szczecin / ul. Chorzowska / Katowice

Promocja województwa zachodniopomorskiego. Opakowanie budynku przy ul. Chorzowskiej składa się z dwóch powierzchni - łącznie ponad 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Aktualności ogólnopolskie

Doskonałość każdej opony.

Wraz z nadejściem sezonu zimowego producent opon Bridgestone zwraca uwagę na jakość swoich produktów. Ekspozycja reklamy zaplanowana została na naszym nośniku przy Al. Jerozolimskich.

Kunszt i pasja.

Wraz z początkiem roku za pośrednictwem naszych lokalizacji rozpoczęła się duża kampania Browaru Warka. Hasło promujące markę wraz z motywem graficznym przedstawia połączenie kunsztu piwowarów i pasji chmielarzy. Kampania objęła m.in. Wrocław, Opole, Wałbrzych, Gniezno i Szczecin.

Egzotyczne MANGO !

Firma Lipton prezentuje swój nowy produkt - Ice Tea o smaku Mango. Widać nie tylko wiosna ale i tegoroczne lato zapowiada się gorące. Kampania objęła m.in. Warszawę, Gdynię, Gdańsk, Katowice, Poznań i Szczecin. Reklamy pojawiły się na naszych topowych lokalizacjach.

Bridgestone na Al. Jerozolimskich

Lider w produkcji opon kolejny raz wybrał naszą topową lokalizację przy Al. Jerozolimskich. Eksponowana grafika przekonuje o zaletach produktów koncernu Bridgestone.

Panda powraca!

Dla dzieci i dużych miłośników kreskówek! Druga odsłona Misia Pandy. Tym razem przygody sympatycznego bohatera możemy obejrzeć w technice 3D nie tylko w kinie.  Idąc z duchem czasu technika 3D została wykorzystana przy ekspozycji reklamy wielkoformatowej na Półwiejskiej 8 w Poznaniu. Efekt - zobaczcie Państwo sami! Informacje o filmie można znaleźć na naszych lokalizacjach w Poznaniu, Szczecinie, Opolu, Olsztynie, Częstochowie, Radomiu i Gorzowie Wielkopolskim.

Sztuka przez wielkie S

Żeby zobaczyć najnowsze dzieła sztuki nie trzeba już odwiedzać muzeów i galerii. Wystarczy przejść się Alejami Jerozolimskimi w Warszawie i ulicami w Krakowie, z których widać tzw. Szkieletora. Dom Aukcyjny Abbey House S.A. promując swoją działalność na nośnikach wielkoformatowych, promuje polską sztukę. Dziś możemy zobaczyć dzieło Stanisława Młodożeńca, Inspirues. Mamy nadzieję, że za miesiąc lub dwa zobaczymy kolejne, bo bardzo nam się podoba taka forma promocji i sztuki i Domu Aukcyjnego.

"Żywa reklama" w Krakowie

Od początku lipca mamy okazję prezentować nową reklamę w Krakowie. Trójwymiarowa ekspozycja promuje wodę mineralną Żywiec Zdrój. Całość prezentowana jest na naszej topowej lokalizacji vis-avis Galerii Krakowskiej. Nie sposób przeoczyć tej kampanii.

Pożyczka z Mikołajem

Na Al. Jerozolimskich od początku grudnia promujemy Amber Gold i świąteczne pożyczki.

Złoto na Szkieletorze

Podobnie jak kilka innych miast kampania Amber Gold objęła także Kraków i naszą Topową lokalizację przy Rondzie Mogilskim - Szkieletor. Reklama jest świetnie widoczna już z bardzo dużej odległości.

FRUGO!

Producent popularnego napoju owocowego wprowadza większe butelki ze swoim produktem. Butelki 0,75 l i ..."Cała pojemność po Waszej stronie". Reklama od początku kwietnia na jednej z naszych największych lokalizacji w Katowicach przy Al. Korfantego.

« Poprzednia , 1 , 2 , 3 , ... , 11 , 12 , Następna »

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl