Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 10 realizacji

1. Skoda / Poznań / Most Chrobrego

Skoda Rapid już w salonach sprzedaży. W kampanii wykorzystano jedną z naszych największych lokalizacji w Poznaniu przy Moście Chrobrego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Hobbit / Warszawa / ul. Raszyńska

Zapowiedź długo oczekiwanej ekranizacji powieści J.R.R Tolkiena - HOBBIT

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Black / Poznań / bud. Alfa

Napoje energetyczne BLACK i wizerunek Mike'a Tyson'a w kampanii wielkoformatowej na budynku Alfa w Poznaniu.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. LIDL / Warszawa / ul. Polna

Ogólnopolska kampania LIDL objęła największe miasta w Polsce i kilkanaście naszych topowych lokalizacji. Reklamy pojawiły się m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Bytomiu, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Sosnowcu i Koszalinie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Narty Słowacja / Katowice / Galeria Skarbek

Kampania promująca zimowy wypoczynek na Słowacji.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. TTW HOME / Katowice / ul. Chorzowska 73

Centrum wyposażenia wnętrz TTW HOME reklamuje się w Katowicach.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

7. Lotto / Brama Portowa / Szczecin

Lotto jako oficjalny partner Roberta Kubicy w centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Powierzchnia reklamy to prawie 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

8. Lech / Hotel Pomorski / Szczecin

Reklama z zastosowaniem elementów 3D na prestiżowej lokalizacji w centrum Szczecina. Grafika eksponowana na powierzchni 162m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

9. ING / Warszawa / D.H. SMYK

Kampania Banku ING na domu Towarowym SMYK przy Al. Jerozolimskich.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

10. Pepsi / ul. Korfantego / Katowice

Pepsi zmienia logo swojego flagowego produktu. Cała powierzchnia reklamowa na budynku Komag to ponad 2100m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

11. Gdańsk / Słowackiego / Opel

Reklama Opel Haller. Lokalizacja w Gdańsku przy ul. Słowackiego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

12. Air Berlin / Kraków / bud. Szkieletor

Kampania linii lotniczych Air Berlin w Krakowie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

13. Tyskie / Szczecin / Al. Niepodległości

Kampania Browaru Tyskie - 5 stadion. Część kampanii ogólnopolskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

14. Proama / Wrocław / bud. FAT

Kampania firmy ubezpieczeniowej Proama we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

15. Era / Feniks / Wrocław

Jedna z największych powierzchni na Wrocławskim Rynku zawieszona na domu Handlowym Feniks. Ekspozycja zajmuje 300m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

16. Tag Hauer / Szkieletor / Kraków

Ekspozycja nowej linii zegarków Tag Hauer. Promocja przy Rondzie Mogilskim na budynku Szkieletora. Reklama mieści się na powierzchni 1500m2

FIRMA GODNA ZAUFANIA

17. UM Szczecin / ul. Chorzowska / Katowice

Promocja województwa zachodniopomorskiego. Opakowanie budynku przy ul. Chorzowskiej składa się z dwóch powierzchni - łącznie ponad 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

Naszą specjalnością jest reklama wielkoformatowa Poznań. Chętnie zrealizujemy najbardziej wymagające działania reklamowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu cieszymy się wielkim uznaniem wśród naszych klientów. Nasze propozycje reklamy zewnętrznej są zawsze oryginalne i zauważalne. Nasza pasja to realizacja kampanii wykorzystujących bilbordy Poznań. Nasze propozycje reklamy zewnętrznej są zawsze oryginalne i zauważalne.

reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań

O Reklamie Wielkopolskiej

Witamy w gościnnych progach Reklamy Wielkopolskiej i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Podkreślamy jednocześnie, że nie wyczerpuje ona wszystkich możliwości, z których skorzystać może klient jeśli zdecyduje się na współpracę z nami, gdyż wyznajemy zasadę „only limit is a sky". A zatem z poznańską precyzją dołożymy wszelkich starań aby nasz klient mógł poczuć, że wszystko jest możliwe, a co więcej zobaczyć to w wielkoformatowym wymiarze.

Nasze atuty to niewątpliwie duże doświadczenie na rynku reklamy - to już 15 lat zdobywania know how w trosce o sukces naszego klienta. Niewątpliwym profitem, który oferujemy jest spokój i bezpieczeństwo. Pozornie wydaje się nie związane z reklamą a jednak. Wszak dla reklamodawcy niezwykle ważne jest aby miejsce, w którym decyduje się zaprezentować swój produkt było nie tylko najwyższej jakości (najlepsza lokalizacja, widoczność - to oczywiste) ale także aby sytuacja prawna danej lokalizacji była uregulowana i sprawdzona. Właśnie dlatego posiadamy własną sieć prawnie zabezpieczonych miejsc (łącznie z wymaganymi pozwoleniami).

Możemy pochwalić się także ogólnokrajowym zasięgiem, gdyż w ciągu tylu lat udało nam się pozyskać prestiżowe miejsca ekspozycyjne w całym kraju. Wybór należy do Ciebie. Warszawa, Gdańsk, Szczecin, Katowice, Kraków, Wrocław, Poznań ..., a może łatwiej będzie jeśli zamkniesz oczy i zatrzymasz palec na mapie Polski w dowolnym miejscu - ups! mała miejscowość, nie znana nazwa, nie przejmuj się znajdziemy tam miejsce na Twoją reklamę. No cóż warto jeszcze wspomnieć, że zapewniamy kompleksową obsługę projektu czyli druk, fachowy montaż i oświetlenie.

Działamy wielokierunkowo i bez fałszywej skromności chcemy pochwalić się, że z naszych reklam korzystają również właściciele /zarządcy budynków, decydując się na współpracę z nami, gdyż część dochodu przeznaczamy na remonty tych budynków (ocieplenia, malowania rewitalizacje i inne).

Cóż pora kończyć to wirtualne spotkanie i spojrzeć sobie w cztery oczy, zapraszamy na kawę, herbatę i wyczerpującą rozmowę wszystkich zainteresowanych naszą ofertą.

O BP Media Group

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl