Warszawa

Gdańsk

Poznań

Szczecin

TOP 10 realizacji

1. Skoda / Poznań / Most Chrobrego

Skoda Rapid już w salonach sprzedaży. W kampanii wykorzystano jedną z naszych największych lokalizacji w Poznaniu przy Moście Chrobrego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

2. Hobbit / Warszawa / ul. Raszyńska

Zapowiedź długo oczekiwanej ekranizacji powieści J.R.R Tolkiena - HOBBIT

FIRMA GODNA ZAUFANIA

3. Black / Poznań / bud. Alfa

Napoje energetyczne BLACK i wizerunek Mike'a Tyson'a w kampanii wielkoformatowej na budynku Alfa w Poznaniu.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

4. LIDL / Warszawa / ul. Polna

Ogólnopolska kampania LIDL objęła największe miasta w Polsce i kilkanaście naszych topowych lokalizacji. Reklamy pojawiły się m.in. w Warszawie, Katowicach, Poznaniu, Szczecinie, Bytomiu, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku, Sosnowcu i Koszalinie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

5. Narty Słowacja / Katowice / Galeria Skarbek

Kampania promująca zimowy wypoczynek na Słowacji.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

6. TTW HOME / Katowice / ul. Chorzowska 73

Centrum wyposażenia wnętrz TTW HOME reklamuje się w Katowicach.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

7. Lotto / Brama Portowa / Szczecin

Lotto jako oficjalny partner Roberta Kubicy w centrum Szczecina przy Bramie Portowej. Powierzchnia reklamy to prawie 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

8. Lech / Hotel Pomorski / Szczecin

Reklama z zastosowaniem elementów 3D na prestiżowej lokalizacji w centrum Szczecina. Grafika eksponowana na powierzchni 162m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

9. ING / Warszawa / D.H. SMYK

Kampania Banku ING na domu Towarowym SMYK przy Al. Jerozolimskich.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

10. Pepsi / ul. Korfantego / Katowice

Pepsi zmienia logo swojego flagowego produktu. Cała powierzchnia reklamowa na budynku Komag to ponad 2100m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

11. Gdańsk / Słowackiego / Opel

Reklama Opel Haller. Lokalizacja w Gdańsku przy ul. Słowackiego.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

12. Air Berlin / Kraków / bud. Szkieletor

Kampania linii lotniczych Air Berlin w Krakowie.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

13. Tyskie / Szczecin / Al. Niepodległości

Kampania Browaru Tyskie - 5 stadion. Część kampanii ogólnopolskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

14. Proama / Wrocław / bud. FAT

Kampania firmy ubezpieczeniowej Proama we Wrocławiu przy ul. Grabiszyńskiej.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

15. Era / Feniks / Wrocław

Jedna z największych powierzchni na Wrocławskim Rynku zawieszona na domu Handlowym Feniks. Ekspozycja zajmuje 300m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

16. Tag Hauer / Szkieletor / Kraków

Ekspozycja nowej linii zegarków Tag Hauer. Promocja przy Rondzie Mogilskim na budynku Szkieletora. Reklama mieści się na powierzchni 1500m2

FIRMA GODNA ZAUFANIA

17. UM Szczecin / ul. Chorzowska / Katowice

Promocja województwa zachodniopomorskiego. Opakowanie budynku przy ul. Chorzowskiej składa się z dwóch powierzchni - łącznie ponad 500m2.

FIRMA GODNA ZAUFANIA

O nas...

Szanowni Państwo,

Dziękujemy za chęć bardziej szczegółowego zapoznania się z historią naszej firmy, którą rozwijamy już od prawie dwudziestu lat.

W 1992 r zawiązaliśmy w Szczecinie spółkę cywilną pod nazwą Best Promotion. Zbudowaliśmy ją z niczego. Cały nasz „kapitał" pozwolił na zakup faksu i maszyny do pisania, które stały na chyboczącym się biurku z nadłamanym blatem, pozostawionym przez poprzedniego najemcę. Nasze pierwsze biuro mieściło się na poddaszu przedwojennego biurowca przy ul. Dworcowej w Szczecinie. Jak sama nazwa wskazuje koncentrowaliśmy się na prowadzeniu agencji reklamowej, wówczas mówiło się full service, specjalizującej się w promocji klientów w lokalnej prasie i stacjach radiowych na terenie Pomorza Zachodniego. Stopniowo zwiększaliśmy udziały rynkowe, do tego stopnia iż od 1995 r. powołując BP Media jako spółkę prawa handlowego do roku 2000 byliśmy liderem sprzedaży mediów lokalnych w Szczecinie. W 1994 r. poszerzyliśmy ofertę naszych produktów rozpoczynając budowę pierwszych nośników outdoorowych. Ważnym wydarzeniem był zakup w 1998 r. lokalu przy ul. Krzywoustego 22, który do dziś jest siedzibą naszego szczecińskiego oddziału i adresem rejestrowym BP Media.

Rok 2001 okazał się przełomowy w historii naszej firmy. W kraju zmagaliśmy się z pierwszym po 1989 r. poważnym kryzysem gospodarczym, lokalne stacje radiowe straciły swoje znaczenie, a wśród wydawców prasy lokalnej w Polsce nastąpiła konsolidacja w wyniku której niezależne agencje reklamowe przestały być konkurencyjne.

Negatywnie oceniając potencjał wzrostu w dotychczasowej szerokiej działalności reklamowej postanowiliśmy rozwijać segment wyłącznie outoodorowy i specjalizować się w tym zakresie. Była to bardzo trudna decyzja i wiązało się z nią niemałe ryzyko.

Jesienią 2004 roku zakończyliśmy wielomiesięczne negocjacje i przejęliśmy przedsiębiorstwo firmy Viola (wówczas lokalnego pioniera w wolnostojących nośnikach reklamowych). Transakcja ta dała nam 20% udział w szczecińskim outdoorze i wystarczającą pozycję na tym rynku lokalnym.

W 2005 roku postanowiliśmy rozwinąć działalność na terenie Pomorza Gdańskiego i wraz z Arturem Bogoryją-Zakrzewskim powołaliśmy naszą drugą spółkę zależną - Reklamę Pomorską (spółka działająca na terenie Pomorza, Warmii i Mazur oraz Podlasia).

Rozwój organiczny naszej grupy sprawił iż konieczne stało się otwarcie w 2006 r. biura handlowego w Warszawie, przemianowanego w 2008 r. na oddział BP Media.

Lata 2006-2008 to systematyczny wzrost zasięgu powierzchni wielkoformatowej (które stały się głównym produktem grupy). Od roku 2008 posiadamy blisko 200 wielkoformatowych powierzchni w 26 największych miastach Polski stając się liderem rynku tego typu reklamy zarówno pod względem ilości jak i zasięgu. Łączna liczba naszych nośników zbliża się do 800 szt.

Po osiągnięciu zakładanego celu, jakim była budowa ogólnopolskiego zasięgu, koncentrujemy się na wzmocnieniu naszej działalności lokalnej w miastach, w których nie działają nasze przedstawicielstwa.

Wraz z rozwojem naszego warszawskiego oddziału z początkiem 2014 roku powołaliśmy samodzielną spółkę grupy o nazwie BP Outdoor Sp. z o.o. Spółka zajmuje się sprzedażą i koordynacją ogólnopolskich kampanii reklamowych na nośnikach wielkoformatowych reklamy zewnętrznej. Usamodzielnienie oddziału w Warszawie pozwoli na przyśpieszenie zakładanego rozwoju i wpisuje się w strategię naszej grupy.

 

 

BP Media: outdoor, billboardy, zewnętrzna reklama wielkoformatowa

citilight bilbordy reklamowe, reklama na bilbordach, bilbordy, reklama wielkoformatowa, reklama outdoorowa, outdoor reklama reklama wielkoformatowa Warszawa, reklama zewnętrzna Warszawa, oudoor Warszawa reklama zewnętrzna Poznań reklama wielkoformatowa Poznań bilbordy Poznań reklama zewnętrzna Szczecin outdoor Gdańsk

Created by boxfish.pl